Chrípka a prechladnutie
Filtrovanie produktov
Ponúkané produkty kategórie - chrípka a prechladnutie
ACC Long Instant plv pos 600 mg (vre.Al/papier/fólia) 1x10 ks
Liek obsahuje liečivo acetylcysteín a skvapalňuje viskózny (hustý) hlien v dýchacích...
ACC Long tbl eff 600 mg (vre.Al/papier) 1x10 ks
Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú...
ACC Long tbl eff 600 mg (vre.Al/papier) 1x20 ks
Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú...
Acylpyrin tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1x10 ks
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších...
Aléeda Vaporizing rub Menthol balzam 1x150 ml
Balzam na masáž hrudníka. Zloženie: Gáfor 4,7%; Eucalyptus Oil 1%; Menthol 1%
AMBROBENE 15 mg/5 ml sir 1x100 ml/300 mg
Liek je expektorans (prostriedok uľahčujúci vykašliavanie) s mukolytickým účinkom t.j....
Ambrobene 7,5 mg/ml sol pin 750 mg (liek.) 1x100 ml
Liek je expektorans (prostriedok uľahčujúci vykašliavanie) s mukolytickým účinkom,...
Ataralgin tbl 325 mg/130 mg/70 mg (blis.PVC/Al) 1x50 ks
Ataralgin poskytne úľavu od bolesti rôzneho pôvodu, ako je napríklad bolesť...
Ataralgin tbl 325 mg/130 mg/70 mg 1x20 ks
Ataralgin poskytne úľavu od bolesti rôzneho pôvodu, ako je napríklad bolesť...
Bromhexin 12 Kvapky km gtt por (liek.skl.hnedá+kvapkadlo) 1x30 ml
Liek je bronchosekretolytikum (liek uvoľňuje hlieny pri ochoreniach dýchacích ciest s tvorbou hustého...
BRUFEN 400 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x50 ks
Liek patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidové protizápalové lieky (NSAIDs). Potláča zápal, tlmí...
CETALGEN 500 mg/200 mg tbl flm (blis.PVC/PVDC/Al - biela tvrdá fólia) 1x20 ks
silný proti bolesti a horúčke 1 tableta obsahuje 500 mg paracetamolu a 200 mg...
COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5 g (vre.papier/PE/Al/PE) 1x10 ks
Horúci nápoj s príchuťou citróna je liek proti chrípke a prechladnutiu, ktorý...
COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5 g (vre.papier/PE/Al/PE) 1x14 ks
Horúci nápoj s príchuťou citróna je liek proti chrípke a prechladnutiu, ktorý...
Coldrex Horúci nápoj Citrón s medom plo por 5 g (vrec.papier/PE/Al/PE) 1x10 ks
Horúci nápoj je liek proti chrípke a prechladnutiu, ktorý obsahuje tri...
Coldrex Junior Citrón plo por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x10 ks
Liek je proti chrípke a prechladnutiu a je určený deťom od 6 do 12 rokov. Liek obsahuje tri...
Coldrex Maxgrip Lesné Ovocie plo por 7,6 g (vre.papier/PE/Al/PE) 1x10 ks
Liek obsahuje: paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesť v...
Doktor Sirup Kalciový sirup čokoláda 100 ml sirup
Výživový doplnok - kalciový sirup s príchuťou čokolády. Obsahuje mikronizovaný vápnik (vo forme...